Ücretsiz online video düzenleme yapabileceğiniz siteler

Bu yazımızda hiç program bilmeden ve bilgisayarınıza hiç program yüklemeden, online olarak yani yalnızca internet sitelerini kullanarak video düzenleme yapabileceğiniz ücretsiz video servislerini tanıtacağız. Elbette her sitenin kendine göre farklı kullanım seçenekleri ve özellikleri bulunuyor.

online video düzenleme

Animoto

Ücretsiz video düzenleme ve oluşturma araçlarından neredeyse en iyisi. Çok hızlı bir şekilde görseller yükleyip efektli geçişler ile videolar hazırlamanıza imkan veriyor. Tek kötü yanı hazırladığınız videoyu eğer ücretsiz olarak indirmek isterseniz köşesine animoto şeklinde logosunu ekliyor.

 

Motionden

Bir diğer online video düzenleme sitesi Motionden. İçerisinde birçok hazır şablon bulunmakta. Ücretsiz olarak yalnızca 5 video hazırlamaya ve sınırlı şablonlara izin veriyor ancak bu kadarı bile işimize fazlasıyla yaramakta.

 

Canva

Canva sitesini bilmeyenimiz yoktur. Kendi içerisinde mini bir Photoshop barındıran ve ücretsiz olarak yüzlerce şablon sunan Canva sitesinin bir de video bölümü bulunmakta. Bu sayede çok güzel hareketli videoları kısa sürede hızlı bir şekilde hazırlayabiliyorsunuz.